۱- برای خرید از سایت باید چکار کرد؟

خرید محصولات سایت نابطوری به صورت آنلاین می باشد.همه مراحل خرید در هنگام سفارش به طور کامل مشخص شده و خرید به صورت مرحله به مرحله انجام می شود. در صورتی که برای خرید از سایت به کمک نیاز دارید، ایـنـجـا کلیک کنید.

۲- آیا محصولات سایت را به همه شهر ها ارسال می کنید؟

بله، هر کدام از محصولات این سایت بعد از سفارش به هر نقطه از ایران از طریق پست ارسال می شود. حتی امکان ارسال محصولات برای هموطنان عزیز در خارج کشور نیز امکان پذیر است.

۳- چه مدت بعد از خرید، سفارش خود را دریافت می کنم؟

همه محصولات این سایت از طریق پست پیشتاز ارسال می شود که طی تعهد شرکت پست،تمامی مرسوله های پیشتاز ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از دریافت تحویل داده می شوند. زمان ارسال محصولات به خارج از کشور نیز بین ۱۰ الی ۱۵ روز تخمین زده می شود.

۴- آیا امکان چاپ تیشرت های مشکی و آستین بلند وجود دارد؟

تیشرت های موجود : فقط و فقط تیشرت سفید آستین کوتاه در سایز های مدیوم ، لارج و ایکس لارج موجود میباشد و به هیچ وجه امکان چاپ تیشرت مشکی و آستین وجود ندارد.

۵- برای چاپ طرح دلخواه بر روی انواع محصولات سایت اعم از تیشرت، لیوان و… چکار باید کرد؟

تمامی طرح های مورد نظر شما بدون هیچ محدودیتی بر روی تیشرت ها چاپ میشود.برای چاپ طرح سفارشی ایــنــجــا کلیک کنید.

۶- چه تعهدی وجود دارد که بعد از واریز هزینه ها، محصولات برای ما ارسال شود؟

همه سایت ها و شرکت های چاپ هزینه سفارشات خود را قبل از چاپ دریافت می کنند،چرا که در صورت برگشت هر کدام از محصولات سایت که برای مشتریان عزیز ارسال شده است،شرکت یا سایت موردنظر مشمول ضرر می شود که این ضرر شامل هزینه مواد اولیه نظیر لیوان،تیشرت و … ، هزینه چاپ و هزینه ارسال محصولات می باشد. از این رو فروشگاه نـابـطـوری همه اطلاعات تماس خود را نظیر شماره تلفن،آدرس محل کار و نقشه دقیق فروشگاه را که بوسیله گوگل مپ تهیه شده است در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا با خیالی راحت خریدی امن را تجربه کنید.

۷- برای خرید عمده محصولات از سایت باید چکار کرد؟

از آنجا که قیمت تکی محصولات با قیمت عمده آنها تفاوت دارد، از این رو پیشنهاد می شود قبل از سفارش محصولات به صورت عمده از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما، با ما تماس بگیرید.